SKPB Łódź Aktualności Rajdy SKPB Łódź 2014 - Z nami zaliczysz masową imprezę sportową
2014 - Z nami zaliczysz masową imprezę sportową
Autor: Amelia Szafrańska    Utworzone: 25.09.2020

logoskpb blacha_kolorStudentko/cie I roku Politechniki Łódzkiej - spieszymy z informacją, że SKPB Łódź otrzymało zgodę dyrektora Centrum Sportu Politechniki Łódzkiej mgr Marka Stępniewskiego, by uczestnictwo we wskazanych imprezach SKPB Łódź umożliwiało zdobycie zaliczenia masowej imprezy sportowej obowiązkowej w ramach zajęć W-F'u na drugim semestrze studiów.

 Imprezy SKPB Łódź, dzięki którym otrzymacie zaliczenie:

rajd_primaaprilisowy_2014_finish XXV Rajd Primaaprilisowy 
Termin: 4-6  kwietnia 2014 r. 
Teren wędrówki: Beskid Sądecki i Pieniny (poleskie i słowackie), Gorce (Pasmo Lubania), Magura Spiska (Słowacja); zakończenie rajdu w Schronisku "Pod Durbaszką" (Jaworki).
Trzydniowy pieszy rajd górski - niestacjonarny, czyli wędrówka z plecakiem z noclegu na nocleg. Trasy o różnej długości i trudności. Noclegi na kwaterach i w chacie studenckiej. W górach jesteśmy od piątku rano do niedzieli po południu. Szczegółowe informacje dostępne są w artykule o rajdzie.


XXXIII Rajd Wiosenny 
rajd_wiosenny_2014 Termin: 01-04 maja 2014 r. 
Teren wędrówki: Bieszczady i Beskid Niski; zakończenie rajdu w Łupkowie sąsiadującym ze wskazanymi pasmami górskimi.
Czterodniowy rajd górski, niestacjonarny, czyli wędrówka z plecakiem z noclegu na nocleg. Trasy o różnej długości i trudności. Noclegi w schroniskach, stodołach, namiotach - w zależności od rodzaju trasy. Wyjazd z Łodzi autokarem w późnych godzinach wieczornych 30 kwietnia (środa), w górach jesteśmy od czwartku rano do niedzieli po południu. Szczegółowe informacje dostępne będą na początku kwietnia, a więcej o naszych rajdach dowiecie się czytając relacje z rajdów.


VII Długodystansowy Rajd "Setka po Łódzku"

Termin: 12-14 września 2014 r.
Teren wędrówki: okolice Łodzi
setka_2014 Długodystansowy rajd nizinny, kondycyjny - polega na przebyciu pieszo 100 km w ciągu 24 godzin, bądź 50 km w ciągu 12 godzin. Każdy z uczestników otrzymuje mapę z zaznaczoną trasą, a także jej dokładny opis ułatwiający orientację w terenie nawet w ciemnościach wrześniowej nocy. Zorganizowana będzie również trasa na orientację – przeznaczona dla osób obytych z mapą i kompasem. Start 12 września o godz. 20:00 z Bazy Rajdu (Gimnazjum Nr 3 im. T. Kościuszki w Pabianicach). Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej. Dla zachety zapraszamy do odwiedzenia strony, gdzie prezentowane są trasy, fotogaleria i relacje z poprzednich edycji Setki.


Jak otrzymać zaliczenie?

Wystarczy uczestniczyć w jednej z trzech wskazanych imprez, zgłaszając wcześniej chęć uzyskania zaliczenia. Resztę formalności dopełnimy my, wystawiając odpowiednie zaświadczenie potwierdzające Wasz udział w imprezie SKPB Łódź.