SKPB Łódź Aktualności Rajdy SKPB Łódź "Takie rzeczy to tylko... w górach" - konkurs fotograficzny
"Takie rzeczy to tylko... w górach" - konkurs fotograficzny
Autor: Amelia Szafrańska    Utworzone: 25.09.2020

PICT0579  ROZWIĄZANIE KONKURSU!!!

Z wielką radością informujemy, że po burzliwych dyskusjach jury w składzie: przewodnicy i kierownictwo XXXII Rajdu Beskidzkiego SKPB Łódź wybrało laureatów konkursu fotograficznego "Takie rzeczy to tylko... w górach":

 


 

I NAGROGA

tipi-blox-121017-03-1024px

 

Maciek Zych

"Bacówka na Rycerzowej po północy zamienia się z powrotem w zwykłe tipi, ale nikt nigdy tego nie widział, wszyscy wtedy już po balu śpią".

 


 

II NAGROGA

AM_2

 

Arkadiusz Majewski

"Tylko w górach, zawsze znajdą się pomocne ręce, które ochronią przed upadkiem".

 

 

 


III NAGRODA

Fot.1. Zdoby? Pilsko i odlecie?.1

 

Robert Słomczyński "Zaganiacz"

"Szczyt Pilska. 12.10.2012 - samo południe. Wydzielona grupa szturmowa trasy rodzinnej w składzie Zaganiacz i Ignacy osiąga cel. Zdjęcie prezentuje stan ducha i konfigurację ciała możliwe do osiągnięcia tylko w górach. Odlot w wymiarze metafizycznym i czysto lotniczym. Tylko w górach, mało tego - tylko na szczycie".

   

 

NAGRODA PUBLICZNOŚCI

DSCF1673_1674_1675 Panorama

 

Marcin Żebrowski

"Panorama przedstawia widok ze zbocza Smerekowa Wielkiego na Soblówkę".

 

 

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!!!

Nagrody (przewodniki wydawnictwa Rewasz oraz małe upominki z logo SKPB Łódź) zostaną wręczone podczas spotkania porajdowego. Nagrody można również odebrać u kierownictwa rajdu: Anna Niewiadomska, tel 600-705-597.

  


 

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczetnicy rajdu z wyłączeniem osób prowadzących trasy. Pamiętajcie, że zdjęcia konkursowe muszą być wykonane podczas nadchodzącego Rajdu Beskidzkiego. Liczy się przede wszystkim niebanalne podejście do tematu oraz ogólnie rozumiana jakość wykonanego zdjęcia. Zdjęcia powinny być również opatrzone krótkim komentarzem: kto, co, jak, gdzie i dlaczego...etc.

 

 Każdy z uczestników może przysłać do 3 zdjęć w nieprzekraczalnym terminie do 20 października 2012 r. do godz. 23.59 na adres mailowy: rajd@skpb.lodz.pl

Prace należy nadsyłać jedynie pocztą elektroniczną (w formie załączników do listu elektronicznego), w treści podając stosowny komentarz do zdjęcia oraz imię i nazwisko autora. Przesłane pliki nie będą zwracane. Udział w konkursie jest jednoznaczny z nieodpłatnym udzieleniem prawa do zamieszczenia zdjęć wraz z opisami na stronie internetowej www.skpb.lodz.pl oraz fanpage SKPB Łódź na Facebooku. W jury konkursu zasiądą osoby prowadzące trasy na czele z kierowniczką rajdu.

Przewidziane nagrody to:

  • dla autorów 3 najlepszych prac - nagrody książkowe (przewodniki wydawnictwa Rewasz) i niebanalna satysfakcja z zajętego miejca
  • nagroda publiczności - nagroda niespodzianka - głosowanie w terminie od 21.10.2012 r. (godz. 19.00) do 23.10.2012 r. (godz. 18.59). Wszystkie zdjęcia biorące udział w konkursie zostaną umieszczone na fanpage SKPB Łódź. W tym czasie każdy będzie mógł zagłosować na ulubione zdjęcie poprzez wciśnięcie przycisku "Lubię to". Autor, który w ciągu 48 godzin zdobędzie najwięcej fanów wykonanego przez siebie zdjęcia, otrzyma nagrodę publiczności.

 

Powodzenia !!!