SKPB Łódź Aktualności Wydarzenia SKPB Łódź 2015 - II Imieniny SKPB Łódź
2015 - II Imieniny SKPB Łódź
Autor: Ania Mączewska    Utworzone: 25.09.2020

ii_imieninyskpb Diablik ...
skłonił się gościom układnie,
Zdjął kapelusz i dał susa.


Drodzy Przyjaciele Koła, Sympatycy i Przewodnicy, czas byście i Wy odkurzyli swe kapelusze!Zapraszamy na drugie w historii Imieniny SKPB Łódź w sobotę 31 stycznia! Start imprezy: godz. 20:00, miejsce: kawiarnio-restauracja "U Milscha" przy ul. Łąkowej 21 w Łodzi.


Nawiązując do długiej, rocznej już tradycji, pozostańmy w klimacie karanawałowo - kapeluszowym, ale dodajmy wydarzeniu jeszcze odrobinę czarciej fantazji! Zapraszamy starych i młodych, tych z blachami i bez! Każdy znajdzie coś dla siebie! Nie zabraknie części kulturalnej, dźwięków gitary oraz rytmów disco.

Wstęp jest bezpłatny. Zapewniamy drobne przekąski. Napoje - zarówno alkoholowe, jak i bezalkoholowe będą do kupienia w barze. Chcemy podtrzymać tradycję finansowania Imienin ze sprzedaży okolicznościowych cegiełek, które będą dostępne w trakcie trwania imprezy.

 

Zarys programu:

- od godziny 20:00 witamy Was w progach restauracji u Milscha,

- około godziny 20:30 oficjalne otwarcie imprezy,

- w godzinach 21:00 - 24:00 dobra zabawa przeplatana częścią kulturalną - m.in. trzymający w napięciu przewodnicki teleturniej oraz głosowanie i rozstrzygnięcie konkursu "Zdjęcie roku" (fotografie zgłaszajcie drogą mailową do koordynatora - Kasi Stobieckiej "Buni" (146) k_stobiecka@o2.pl),

- później już tylko dobra zabawa do białego rana.

 

Raz jeszcze serdecznie zapraszamy !


REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO


I. Nadesłane fotografie będą oceniane w dwóch kategoriach:

1. Zdjęcie z serii piękne "ach odebrało mi mowę,zapiera dech w piersiach"

2. Zdjęcie zabawne "zaraz się posikam ze śmiechu"

II. Celem konkursu jest przede wszystkim dobra zabawa - uświetnienie imprezy Waszą twórczością (nadesłane zdjęcia będą wyświetlane przez cały czas trwania Imienin) oraz możliwość zdobycia przez Was tytułu autora "Zdjęcia roku".

III. W konkursie może wziąć udział każdy zaproszony na imprezę - czyli nasi Przewodnicy, Sympatycy i wszyscy przyjaciele Koła (rajdowicze i członkowie zaprzyjaźnionych organizacji).

IV. Czekamy na maks. 2 zdjęcia nadesłane przez jednego autora drogą mailową na adres k_stobiecka@o2.pl.

V. Tematyka - zdjęcia "luźno związana z górami" (nie będzie jednak komisji weryfikującej czy zdjęcie jest wystarczająco górskie).

VI. Nadesłane zdjęcia nie muszą być fotografiami z 2014 roku.

VII. Do momentu rozstrzygnięcia konkursu zdjęcia wyświetlane będą anonimowo podczas trwania imprezy będzie można głosować na konkretne zdjęcia (każdy uczestnik imprezy będzie mógł oddać jeden głos). "Zdjęciem roku" zostanie fotografia, która uzyska największą liczbę głosów.

VIII. Co dalej ze zdjęciami? Pozostaną Wasze - chcielibyśmy jedynie zaprezentować je (a w szczególności zdjęcie zwycięskie) w internecie - na kołowej stronie i facebookowym profilu Koła - oczywiście podpisane Waszym nazwiskiem. Każdy inny sposób ewentualnego wykorzystania zdjęć w przyszłości zostanie każdorazowo przedyskutowany z autorem, nagrodą jest oczywiście sam tytuł, prestiż oraz uścisk dłoni Pani Prezes, która wysoce prawdopodobne przygotuje również nagrodę niespodziankę.

IX. Ostateczny termin nadsyłania zdjęć mija w środę 28.01.2015.