SKPB Łódź Aktualności Wydarzenia SKPB Łódź 2016 - III Imieniny SKPB Łódź
2016 - III Imieniny SKPB Łódź
Autor: Ania Mączewska    Utworzone: 25.09.2020


zaproszenie W imieniu Zarządu oraz organizatorów zapraszamy w sobotę 20 lutego na trzecie w historii Imieniny SKPB Łódź!


Drodzy Przyjaciele Koła, Sympatycy i Przewodnicy, kapelusze na głowy! Tym razem - na filmowo!
Start imprezy - godz. 20:00;
Miejsce - kawiarnia w podziemiach Pałacu Karola Scheiblera - Muzeum Kinematografii przy Placu Zwycięstwa 1 (w Łodzi)

(wejście do budynku od strony dziedzińca - poniżej mapka ułatwiającą dotarcie na miejsce)


mapka


Nawiązując do tradycji, pozostajemy jeszcze w klimacie karnawałowym. Tym razem zainspirowani wnętrzami muzealnymi, które będą stanowić tło naszej zabawy, impreza odbywa się pod hasłem „NA FILMOWO”.


Zapraszamy starych i młodych, tych z blachami i bez! Każdy znajdzie coś dla siebie! Nie zabraknie części kulturalnej, dźwięków gitary oraz rytmów disco.


Wstęp jest bezpłatny. Zapewniamy drobne przekąski. Napoje - zarówno alkoholowe, jak i bezalkoholowe będą do kupienia w barze.


Chcemy podtrzymać tradycję finansowania Imienin ze sprzedaży okolicznościowych cegiełek, które będą dostępne w trakcie trwania imprezy.


W programie przewidujemy również licytację piłki i gadżetów SKPB Łódź.Zarys programu:

- od godziny 20:00 witamy Was w progach kawiarni,

- oficjalne otwarcie imprezy około godziny 20:30,

- w godzinach 21:00 - 24:00 dobra zabawa przeplatana częścią kulturalną - m.in. rozstrzygnięcie konkursu „Zdjęcie roku 2015” (fotografie zgłaszajcie drogą mailową do Kasi Santy (145) kasanty@wp.pl),

- zabawa do białego rana.

Raz jeszcze serdecznie zapraszamy !


PS. Nie zapomnijcie o akcentach filmowych – nakrycia głowy mile widziane ;-)REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

I. Nadesłane fotografie będą oceniane w dwóch kategoriach:

1. Zdjęcie z serii piękne - „ach odebrało mi mowę, zapiera dech w piersiach”

2. Zdjęcie zabawne - „zaraz pęknę ze śmiechu”

II. Celem konkursu jest przede wszystkim dobra zabawa - uświetnienie imprezy Waszą twórczością (nadesłane zdjęcia będą wyświetlane przez cały czas trwania Imienin) oraz możliwość zdobycia przez Was tytułu autora "Zdjęcia roku".

III. W konkursie może wziąć udział każdy zaproszony na imprezę - czyli nasi Przewodnicy, Sympatycy i wszyscy przyjaciele Koła (rajdowicze i członkowie zaprzyjaźnionych organizacji).

IV. Czekamy na maks. 2 zdjęcia nadesłane przez jednego autora drogą mailową na adres kasanty@wp.pl.

V. Tematyka - zdjęcia „luźno związane z górami” (nie będzie jednak komisji weryfikującej czy zdjęcie jest wystarczająco górskie).

VI. Nadesłane zdjęcia nie muszą być fotografiami z 2015 roku.

VII. Do momentu rozstrzygnięcia konkursu zdjęcia wyświetlane będą anonimowo. Podczas trwania imprezy będzie można głosować na konkretne zdjęcia (każdy uczestnik imprezy będzie mógł oddać jeden głos). „Zdjęciem roku” zostanie fotografia, która uzyska największą liczbę głosów.

VIII. Co dalej ze zdjęciami? Pozostaną Wasze - chcielibyśmy jedynie zaprezentować je (a w szczególności zdjęcia zwycięskie) w Internecie - na kołowej stronie i facebookowym profilu Koła - oczywiście podpisane Waszym nazwiskiem. Każdy inny sposób ewentualnego wykorzystania zdjęć w przyszłości zostanie każdorazowo przedyskutowany z autorem. Nagrodą jest oczywiście sam tytuł, prestiż oraz uścisk dłoni Pani Prezes, która wysoce prawdopodobne przygotuje również nagrodę niespodziankę.

IX. Ostateczny termin nadsyłania zdjęć mija w środę 17.02.2016 r..