SKPB Łódź Aktualności Wydarzenia SKPB Łódź 2017 - IV imieniny SKPB Łódź
2017 - IV imieniny SKPB Łódź
Autor: Ania Mączewska    Utworzone: 25.09.2020


zaproszenie2017 W imieniu Zarządu oraz organizatorów zapraszamy na długo wyczekiwane Imieniny SKPB Łódź! Start zabawy w ostatni piątek karnawału (24.02) o godz. 20:00 w gościnnych progach kawiarnio-restauracji "U Milscha" przy ul. Łąkowej 21 (w Łodzi).


Drodzy Przyjaciele Koła, Sympatycy i Przewodnicy! Czas na zabawę!
Start imprezy - godz. 20:00;
Miejsce - „u Milscha”, ul. Łąkowa 21


Zgodnie z tradycją pozostajemy w klimacie karnawałowym, nawiązując do tegorocznego hasła imprezy „Gitarą...flanelą i piórem” dodajemy wydarzeniu odrobiny finezji poprzez przyniesienie ze sobą jednego z trzech elementów. Puśćcie wodze fantazji i przeszukujcie, strychy, pawlacze, stare babcine kufry i dawno niewietrzone szafy w poszukiwaniu gitar, koszul flanelowych i wszelkiej postaci piór.


Gwarantujemy atrakcje dla wszystkich, tych z blachami i bez. Nie zabraknie części kulturalnej, dźwięków gitar oraz rozgrzanego do czerwoności parkietu.


Wstęp jest bezpłatny. Zapewniamy drobne przekąski. Napoje - zarówno alkoholowe, jak i bezalkoholowe będą do kupienia w barze.


Podtrzymujemy tradycję finansowania Imienin ze sprzedaży okolicznościowych cegiełek, które będą dostępne w trakcie trwania imprezy.Zarys programu:

- od godziny 20:00 witamy Was w progach restauracji u Milscha,

- oficjalne otwarcie imprezy około godziny 20:30,

- w godzinach 21:00 - 24:00 dobra zabawa przeplatana częścią kulturalną (m.in. trzymający w napięciu quiz oraz aukcja, na której będą licytowane białe kruki z naszej kołowej biblioteczki),

- później już tylko dobra zabawa do białego rana.


Raz jeszcze serdecznie zapraszamy !