SKPB Łódź Aktualności Wydarzenia SKPB Łódź 2018 - V Imieniny SKPB Łódź
2018 - V Imieniny SKPB Łódź
Autor: Ewa Kluska    Utworzone: 25.09.2020


imieniny_2018_logo Z wielką radością zapraszamy Was na wspaniałą karnawałową zabawę, czyli: Imieniny SKPB Łódź!


Termin: 20.01.2018 - od godz. 20.00

Miejsce: „u Milscha”, ul. Łąkowa 21Tegoroczne hasło przewodnie "TWARZE, MASKI, MORDY", zostało zaczerpnięte z popularnego obecnie serialu pt.: „Ucho Prezesa”. Motyw ten będzie towarzyszyć nam w trakcie zabawy, a Nasz Prezes podczas całego wydarzenia będzie z nami d(uchem).


Wstęp jest bezpłatny. Nie zabraknie części kulturalnej, kulinarnej, dźwiękowej oraz rozgrzanego do czerwoności parkietu. Zapewniamy drobne przekąski. Napoje - zarówno alkoholowe, jak i bezalkoholowe będą do kupienia w barze.


Podtrzymujemy tradycję finansowania Imienin ze sprzedaży okolicznościowych cegiełek, które będą dostępne w trakcie trwania imprezy. Uchylając rąbka tajemnicy, tegoroczne cegiełki, będą „petardą”, jakiej dotychczas jeszcze nie było. Jednakże, aby dowiedzieć się co kryje się pod tym tajemniczym stwierdzeniem przyjdźcie i bawcie się razem z nami.Zarys programu:

- od godziny 20:00 witamy Was w progach restauracji u Milscha,

- oficjalne otwarcie imprezy około godziny 20:30,

- w godzinach 21:00+ jako, że wszelakie programy z + są obecnie bardzo modne, my także w ten sposób definiujemy czas na dobrą zabawę przeplataną częścią kulturalną (oryginalne konkursy, „tłuste bity” zapodane przez wykwalifikowanych didżejów oraz inne atrakcje),

- po godzinie 21+, dojdzie kolejny +, którym będzie już tylko dobra zabawa do białego rana.

Kontynuując „nową, świecką tradycję”, która nakazuje utrzymać zabawę w klimacie karnawału, łącząc ją jednocześnie z hasłem przewodnim „TWARZE, MASKI, MORDY”, puśćmy wodze fantazji oraz dajmy się ponieść niebanalnym pomysłom, przychodząc na bal w maskach. Niech ten element będzie mianownikiem naszej dobrej zabawy. Tematyka masek jest dowolna…z maseczkami kosmetycznymi włącznie. Pomysłowe podejście do tematu i kreatywność będą bardzo mile widziane i zostaną odpowiednio uhonorowane w konkursie „Maska Prezesa”, który wyłoni najciekawsze pomysły.Drodzy Przyjaciele Koła, Sympatycy i Przewodnicy! Czas na zabawę!

Dołącz do wydarzenia na facebooku.