SKPB Łódź Aktualności Wydarzenia SKPB Łódź V Imieniny SKPB Łódź - relacja
V Imieniny SKPB Łódź - relacja
Autor: Ewa Kluska    Utworzone: 25.09.2020

imieniny_2018_logo "TWARZE, MASKI, MORDY"

Pozostając jeszcze w klimacie imieninowej zabawy, chcielibyśmy podziękować Wam bardzo za uświetnienie swoją obecnością tego wydarzenia. Było nam niezmiernie miło widzieć Was w tak wielkiej sile, poprzebieranych w wszelakiej maści „twarzowe kreacje”, czyli tytułowe maski.Witając Was w progach kawiarnio-restauracji u Milscha naszym oczom ukazywały się najróżniejsze twarze, skrywane przez oryginalne i niebanalne maski. Czy trzecia składowa tytułu uwidoczniła się podczas Imienin SKPB? To pozostawmy do własnych rozważań i interpretacji ;)


0 Pomysłów na tegoroczne przebranie, było mnóstwo, co jedynie utrudniło jeszcze wybór najlepszej męskiej i damskiej „kreacji” w konkursie na „Maskę Prezesa”. Jednakże, nim nastąpiło jego rozstrzygnięcie miały miejsce trzy wydarzenia kulturalno-telewizyjne. Swoistą innowacją było połącznie na żywo z siedzibą tzw. „rządu emigracyjnego”. Dzięki temu nasz Prezes Piotr Podsiadły mógł zawitać w progi obiektu przy ul. Łąkowej 21 nie tylko duchem, ale i uchem. Zaś przekazane przez niego nagrody w konkursie na „Maskę Prezesa” – belgijskie piwa – nabrały jeszcze bardziej wyrazistego, flamandzkiego smaku.


12

W tym miejscu, należy zrobić małe lokowanie produktu, ponieważ wyrazisty obraz z odległego studia Prezesa zawdzięczaliśmy najnowszemu, technologicznemu sprzętowi – rzutnikowi marki EPSON – zakupionemu z funduszy zebranych podczas zeszłorocznej imieninowej licytacji. Po oficjalnym, rozpoczynającym orędziu Prezesa i otwarciu…Imienin, nastąpiło przekazanie głosu, który zamienił się w różnorodne rozmowy pomiędzy uczestnikami naszej wspaniałej zabawy.Punktem, wzbudzającym szereg emocji i wyzwalającym dobrą zabawę okazał się konkurs drużynowy, polegający na rozpoznawaniu twarzy naszych przewodników. Niby proste, szkopuł jednak tkwił w tym, iż były to twarze młodsze o wiele górskich wypraw. Czasem zdarzały się sytuacje, że młodość tak jaskrawie biła ze zdjęcia, iż niektórym zdarzyło się pomylić nieco płeć osoby, znajdującej się na fotografii ;)


Jedno jest pewne, ta rywalizacja wywołała nie tylko wspomnienia z dzieciństwa, lecz przede wszystkim wyzwoliła d(ucha) sportowej rywalizacji i radosnej atmosfery. Wynik? Padł zwycięski remis…oczywiście nie trzeba chyba dodawać dla jakiej drużyny.


14

Ostatnim kulturalnym punktem był benefis Bartłomieja Zgorzelskiego „Zgorzela” (87) z okazji przejścia do szanownego grona „seniorów”, które dokonało się na ostatnim walnym zebraniu. Ta inicjatywa, która porwała i zaangażowała wiele osób, była wyrazem podziękowania w imieniu SKPB za ogromny wkład pracy, wizję SKPB jako organizacji oraz wprowadzenie jej na szerokie wody.


15

Potem już były tylko niekończące się rozmowy, śpiewy, muzyka oraz tańce, które przy hitach pokroju „Despacito”, czy „Miłość w Zakopane”, rozgrzewały parkiet do czerwoności. O intensywności zabawy niech świadczą bolące nogi i głow…usz(y) w niedzielny poranek.
Chcielibyśmy także bardzo serdecznie podziękować całej załodze kawiarnio-restauracji u Milscha, za udostępnienie nam wspaniałego lokalu oraz pełnego serwisu gastronomiczno-napojowego, dzięki czemu wspólna zabawa była także udana nie tylko w wymiarze atrakcji kulturalnych oraz towarzyskich.


Raz jeszcze dziękujemy Wam za obecność i wspaniałą zabawę. Nie możemy się już doczekać kolejnych wydarzeń organizowanych pod skrzydłami SKPB, w tym kolejnej edycji Imienin.


Komitet Organizacyjny wraz z Zarządem.