SKPB Łódź Aktualności Wydarzenia SKPB Łódź Wiosenna wymiana turystycznych ubrań i przedmiotów
Wiosenna wymiana turystycznych ubrań i przedmiotów
Autor: Amelia Szafrańska    Utworzone: 07.08.2020

Zapewne po wiosenno - świątecznych porządkach w zakamarkach szaf i zaułkach półek trafiliście na książki, mapy albo też ubrania, które nie są i nie będą Wam przydatne. Często zakupione w pośpiechu, nieprzymierzone albo też nietrafnie sprezentowane rzeczy nadal są w doskonałym stanie, a zalegają w szafach bezużytecznie... chętnie byście przekazali je do użytku komu innemu, a nie macie komu? Wiosenna wymiana jest znakomitą ku temu sposobnością. W prosty i wygodny sposób będziecie mieli okazję do odświeżenia zawartości Waszych szaf i ...plecaków :)

Wymiana/ kiermasz odbędą się 21 kwietnia (sobota) o godz. 14:00 w siedzibie SKPB Łódź przy ul. Lipowej 48 (I piętro, tam gdzie PTTK).

W wymianie/kiermaszu udział może wziąć każdy, kto chciałby wymienić się sprzętem turystycznym lub za niewysoką sumę odsprzedać. Osoby, które chciałaby wystawić swoje rzeczy prosimy o przybycie 15 min. wcześniej. Na miejscu będzie możliwość przymierzenia ubrań, wymiany uwag i spostrzeżeń na temat sprzętu turystycznego oraz poprad zwiazanych z jego użytowaniem... a wszystko w miłym towarzystwie przy herbatce i kawce. W związku z organizacją kiermaszu organizator nie pobiera żadnych opłat, nie ponosi odpowiedzialności za wymieniane przedmioty i ubrania, ani ewentualne transakcje ;)