SKPB Łódź Aktualności Wydarzenia SKPB Łódź Wystawa "30 lat SKPB Łódź" - oprowadzanie z przewodnikiem
Wystawa "30 lat SKPB Łódź" - oprowadzanie z przewodnikiem
Autor: Amelia Szafrańska    Utworzone: 07.08.2020

30lat_skpbwystawa_plakat_net Niebawem minie rok od momentu uroczystego rozpoczęcia świętowania jubileuszu 30-sto letniej działalności SKPB Łódź, tym samym wystawa temu poświęcona ma się ku końcowi. Pozostał miesiąc do jej zamknięcia i ostatnie spotkanie z przewodnikami, którzy oprowadzą Was po wystawie - 2 czerwca (sobota), godz. 11:00 ... stąd po raz kolejny zapraszamy Was nie w góry, a do muzeum.


Jeśli nas znacie, spojrzycie na nas z innej, historycznej strony. Na wystawie zgromadziliśmy: fotografie, plakaty, plany, mapy nasz dawny i współczesny turystyczny ubiór i sprzęt. Podczas spotkania opowiemy o początkach i współczesnej działalności Koła, o naszych spotkaniach z ludźmi i górami, zobaczycie jakie zmiany zaszły w strojach i sprzęcie turystycznym na przestrzeni 30 lat, czyli od czasu powstania Koła. Jeśli nas nie znacie, macie szansę nas poznać... góry i przygoda czekają na kolejnych wielbicieli :)

 

Najbliższe i ostatnie oprowadzanie po wystawie odbędzie się 2 czerwca 2012 r. (sobota) o godzinie 11:00 w Oddziale Sportu i Turystyki Muzeum Miasta Łodzi, ul. Skorupki 21 (muzeum mieści się w hali przy Al. Politechniki "za samolotem", wejście od strony Parku im. Klepacza, I piętro).

alt
Każdy z uczestników spotkania ma szansę na upominek (przewodniki, pamiątkowe koszulki, smycze i buttony), które losowane będą po zakończeniu oprowadzania.
Wstęp na wystawę - 2 zł.

 

Wystawa "30 lat Studenckiego Koła Przewodników Beskidzkich w Łodzi" jest częścią projektu wystawienniczego pt. ŁÓDŹ W GÓRACH - GÓRY w ŁODZI, w ramach którego w Oddziale Spotru i Turystyki prezentowana jest również wystawa "20 lat karawany do marzeń Wandy Rutkiewicz". Obie wystawy można zwiedzać od poniedziałku do piatku, w godz. 08:00 - 15:00.

Ekspozycje dostępne będą do końca czerwca 2012 roku.

 

Zapraszamy do galerii dokumentującej wernisaż i samą wystawę.

dsc_0184net

 

 

WERNISAŻ

 

 

 

jsz_9183

 

 

WYSTAWA