SKPB Łódź Aktualności Ze świata Rayd PoYapowy 2010
Rayd PoYapowy 2010
Autor: Szymon Gradka    Utworzone: 07.08.2020

Witajcie, chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić do udziału w 4. Raydzie PoYapowym, który odbędzie się w dniach 7-9 maja. Tegoroczny Rayd powędruje przez Beskid Śląski i Mały. Jak co roku można spodziewać się wielu atrakcji, zarówno podczas dziennego wędrowania oraz wieczorno-nocnego śpiewania.


Impreza jest zorganizowana na kształt innych podobnych. Chodzimy po górach od rana do późnego popołudnia z przerwami na jedzenie, podziwianie widoków, odpoczynek i wspólne śpiewogranie. Wieczorem wspólnie przygotowujemy gorący posiłek z zakupionych wcześniej produktów. Po ciepłej kolacji jest ognisko, gitara i śpiewy. Pierwszy nocleg w piątek każda z czterech tras spędza w innym miejscu. W sobotni wieczór spotykamy się na wspólnym noclegu kończącym Rayd w Chacie Wuja Toma na przełęczy Karkoszczonka. I tutaj nie zabraknie śpiewogrania do rana.


Serdecznie zachęcamy do zabierania na Rayd wszelkich instrumentów mniej lub bardziej muzycznych jak również znajomych, zwłaszcza grających. Spieszcie się z zapisami ponieważ liczba miejsc jest ściśle ograniczona pojemnością schroniska.


Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://www.yapa.art.pl w razie pytań piszcie: rayd@rayd.yapa.art.pl


Z wiosennymi pozdrowieniami, kierownicy Raydu,

Joanna Simińska, Konrad Jojczyk